iconmenu
logo
logo
No  |  En   Country
iconmenu

LOJİSTİKTE

AKILLI VE HESAPLI ÇÖZÜMLER

Tüm müşterilerimiz kendine özgüdür, elbette siz de öyle !
Felsefemiz; ihtiyaçlarına göre müşterilerimizin her birine özel çözümler üretmektir. Tecrübemizi ve inovatif düşünce yapımızı teknoloji ile harmanlar, en akıllıca çözüme ulaşırız.

LOJİSTİKTE

AKILLICA VE HESAPLI ÇÖZÜMLER

Tüm müşterilerimiz kendine özgüdür, elbette siz de öyle! Felsefemiz; ihtiyaçlarına göre müşterilerimizin her birine özel çözümler üretmektir. Tecrübemizi ve inovatif düşünce yapımızı teknoloji ile harmanlar, en akıllıca çözüme ulaşırız.
Karayolu Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Depolama
Depolama
Fiyat talebi

Lojistik Yönetimi

Müşterilerimize, sektörlerinde daha rekabetçi olabilmeleri için, yüksek kalite ve esneklikte, inovatif ve entegre lojistik hizmeti sunmayı vizyon edindik. 

İskandinavya Uzmanı

İskandinavya Uzmanı

ColliCare lojistik uzmanları, baltık ülkelerine yapılan taşımacılık operasyonlarınızda problem yaşamamanız için size rehberlik ediyor. Bilgi için tıklayın.
Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız

Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız

ColliCare Türkiye olarak gerek bolgesel yetkinliğimiz gerekse de dağıtım ağımızın en ücra köşelere ulaşması nedeni ile kendimizi İskandinav Ülkeleri Uzmanları olarak görüyoruz !
UK Uzmanı

UK Uzmanı

Ingiltere’nin tamamında İyi organize edilmiş kapıdan kapıya teslimatlara , hızlı ve sık sefer programlarına, gümrük işlemlerine ve güvenli teslimatlara mı ihtiyacınız var? İngiltere genelinde lojistik uzmanıyız !
Kalite Kontrol Desteği

Kalite Kontrol Desteği

ColliCare profesyonel lojistik ekibiyle ile nakliyat operasyonu yönetiminizi kolaylaştırmak için size yardım ediyor. Detaylı bilgi için almak tıklayın.
Çapraz Sevkiyat

Çapraz Sevkiyat

ColliCare çapraz sevkiyat hizmeti ile müşterilerine çevresel ve parasal yarar sağlıyor. Çapraz sevkiyat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
Kuzey Afrika ve Körfez  Ülkeleri

Kuzey Afrika ve Körfez Ülkeleri

Uzun yıllara dayanan bolgesel tecrübemiz ve güvenilir acentelerimizle Kuzey Afrika ve Körfez Ülkelerinin kendi arka bahçemiz kadar iyi biliyoruz.
Kontrol Kulesi

Kontrol Kulesi

Bir kontrol kulesi ,departmanlar, ülkeler ve tedarikçiler arasında kesintisiz bir koordinasyondur - fırsatları ve sinerjileri belirler, ürün akışını optimize eder ve maliyetleri azaltmaya yardimci olur.

ColliCare Lojistik Haberleri

Bütün haberleri burada bulabilirsiniz

Norveç ofisi taşındı!

Çalışma saatleri Noel ve Yılbaşı 2018

ColliCare - Finlandiya pazarındaki yeni lojistik ortağınız

İskandinavya'da Ekspertiz

ColliCare Lojistik

ColliCare'de Çalışmak

ColliCare büyüyor ve her zaman yetenekli çalışanlar arıyor. Motivasyonu yüksek bir takım oyuncusuysanız bizden biri olabilirsiniz.

Neden ColliCare’i Seçmelisiniz?

Size işiniz için en akıllı lojistik çözümlerini sunmaya çalışıyoruz.
infographic_hvit