logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

Türkiye yine 'İpek Demiryoluna' döndü

Yayınlanan:  12. Mayıs 2020

ÇİN DEMİRYOLU EXPRESS CHANG’AN (Xi 'An - Ankara / İstanbul) Xi'An'dan Türkiye'ye Mayıs 2020'de yeniden hizmet vermeye başladı.

ColliCare Lojistik olarak Çin'den Türkiye'ye sadece 14 günlük transit süre ile Havayolu servislerinden daha uygun maliyetli ve Denizyolu servislerinden ise daha kısa transit sureli demiryolu servisi hizmeti sunuyoruz.
13 yılı aşkın süredir Çin yapılanmasının verdigi tecrübesi ile ColliCare Lojistik  kapıdan kapıya teslimat ve dağıtım konusunda hizmet sunma potansiyeline sahiptir.

 
Güzergah  ; Xi'an'daki Xinzhu İstasyonu'ndan hareket ile dört kavşaktan (Korgos, Aktau, Bakü ve Akhalkalaki'de), iki geçişten (Türkiye'deki Korgos limanında ve Kapıkule limanında) geçer ve Hazar Denizi ve Persepolis Boğazı'ndan (deniz ve sırasıyla deniz altı tünel raylarıyla). Türkiye'deki varıs terminalleri ise İzmit ve Halkalı’dır .
 
Türkiye'ye varışına mütakip kargoların , karayolu veya demiryolu ile Bulgaristan, Sırbistan, Romanya'ya veya deniz yoluyla Ukrayna, Mısır, İspanya'ya transfer edebilme imkanına da sahip oldugumuzu belirtmek isteriz .
 
Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

Türkiye yine 'İpek Demiryoluna' döndü
Share in social media: