Deneyiminiz var mı ve çözecek yeni zorluklar mı arıyorsunuz?

Lütfen başvuru yapın, sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Lojistik sektöründe deneyiminiz olabilir ve doğrudan mevcut kadrolarımızın birinde çalışmak isteyebilirsiniz. Ya da çalışma ve gelişme tarzımızla ilgili yenilikleri değerlendirmemizi sağlayacak başka sektörlere ait deneyiminiz de olabilir.

Kariyer yolculuğunuzda sıradaki adımları atın!

Uzunca bir deneyiminiz, kapsamlı ve çeşitli alanlarda yetkinliğiniz ve önünüzde birkaç yıl var; öyleyse, bu süreçte birçok yeni bilgi ve uygulama becerisi edindiğinizi ve bize pek çok alanda katkı sağlayabileceğinizi düşünüyoruz.

 

İşte size bir ipucu

Kendinize haksızlık etmeyin siz bir kıdemlisiniz.

Bizim için 80'li yıllarda neler yaptığınızın önemi yok, bunun yerine bize, son 15 yılda nelerin altına imza attığınızı, neler yaptığınızı ve öğrendiklerinizi anlatın.

Bize güçlü yönlerinizin ve motivasyonlarınızın neler olduğundan, sizi neyin harekete geçirdiğinden bahsedin.

Önceki deneyimlerle harmanlanmış yeni bilgiler ve bir görevde güvence sağlanması genellikle iyi sonuçlar verir.

Hepimiz aynı şeyleri düşünürsek, o zaman gelişme olmaz; biz pek çok fikir ve çeşitliliğin olmasını istiyoruz!

Farklı deneyim ve becerilere sahip farklı yaşlardaki insanların oluşturduğu bir grupta yer almanın bir değer olduğuna inanıyoruz; özellikle birlikte çalışma şeklimizi, sunduğumuz hizmetleri ve yarının lojistik çözümlerini geliştirmeyi düşündüğümüzde.

ashish

Son 4 yılı ColliCare Logistics Hindistan'daki lojistik sektöründe olmak üzere 8 yıllık deneyimim var. Hindistan'daki yönetim ve Norveç'teki Genel Merkezin sağladığı desteğe müteşekkiriz, sorunsuz bir iletişim ve operasyonlar bulunduğumuz coğrafyanın bir sorun olmaktan çıkarıyor.

Becerilerimi ve uzmanlık alanımı gösterme olanağı bulmanın yanı sıra öğrenme fırsatlarını takdir ediyor, güvenimi ve kişisel gelişimimi artırıyorum.

Rikita Arya Yönetici - Satış Koordinasyonu