Bir öğrenci olarak size sunabileceklerimiz

Yeni mezun olmuş bir meslektaşımız mısınız?

Aramıza katılıp geleceğe yönelik lojistik çözümler oluşturma ve yeni heyecan verici iş fırsatları oluşturma sürecinde siz de yer alın!

Bir çalışanımız olarak, tüm yeni meslektaşlarınızla birlikte en değerli kaynağımız olacaksınız!

İlk iş fırsatınızı mı merak ediyorsunuz?

 

ColliCare şu anda 13 ülkede teşkilatlanmış, bu ilkbaharda yeni pazarlarda yerini alacak olan hızla büyüyen bir topluluktur.

Yeni fikirleri ve yeni düşünceleri teşvik etme kültürüne sahip ColliCare'de büyüme ve gelişme hızlı gerçekleşir. Yer aldığımız projeleri tamamlayıp geliştirirken, yeni proje ve iş fikirleri oluştururken ekibimizde size ihtiyacımız olacak.

En yeni ve güncel bilgilerle donanmış halde yeni bir düşünce tarzıyla mezun oldunuz. Yarının lojistik çözümleri için sağlam kafalara, güçlü ellere ve yeni gözlere ihtiyacımız var. Biz, en iyi çözümleri birlikte buluyoruz.

Uluslararası bir ortamda heyecan verici görevlerle çalışma fırsatınız olacak, size hızla yükselen bir öğrenme eğrisi ve kişisel gelişim olanakları vaat ediyoruz.

Bizimle iletişime geçin, sizinle görüşmek isteriz!

  • heyecan verici iş fırsatları
  • zorlu görevler
  • kişisel gelişim 
  • ulusal ve uluslararası çalışma alanı
  • harika iş arkadaşları
  • ülkeler ve departmanlar arasında ekip çalışması
ria-2

Bir öğrenci olarak, çalışma esnekliğinin okul programına göre ayarlanması önemli bir konu, ColliCare bana bunu sağladı.

Burada biz bir ekibiz; iş yükünüz çok fazla olduğunda ekipteki herkesin size yardım etmesi çok normal. Her zaman öğrenilecek yeni bir şeylerin olduğunu ve bunların beni geliştireceğini düşündüğümde, iş hayatına atılmak için sabırsızlanıyorum. Pazartesi Sendromu mu? Hiç şansı yok!

Ria Jani Öğrenci - Pazarlama