logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

Proje Taşımacılığı Çözümlerimiz

Proje Taşımacılığı Hizmeti


Proje taşımacılığı özel yaklaşım gerektiren yüklemelerdir. Gabari dışı yüklemeler ve proje taşımacılığı konusundaki derin tecrübemiz ile size yol göstermekten mutluluk duyarız.

Proje taşımacılığı planlaması:

 
  • İlk yükleme noktasından itibaren rota planlaması
  • Bütçe planlaması
  • Teslim planlaması
  • Yerinde kurulum ve teslimat planlaması
  • Kontrol ve teslimatın sonlandırılması

Bu özel hizmetimiz; proje alanında danışmanlık, mühendislik hizmetleri ve lojistik, bilişim teknolojileri uzmanları gözetimini de kapsar.
Gabari dışı endüstriyel taşımalar, büyük satın almalar ve inşaat projelerinde, özel izinlerin alınması, vinçlerin tedariği gibi hizmetler ayrıca teklif paketininin içinde belirtilerek sunulmaktadır.

 
Uluslararası Taşımacılık
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Bölgesel Taşımacılık
Kombine Taşımacılık
İskandinavya Uzmanı
İskandinavya Uzmanı
ColliCare lojistik uzmanları, baltık ülkelerine yapılan taşımacılık operasyonlarınızda problem yaşamamanız için size rehberlik ediyor. Bilgi için tıklayın.
Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız
Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız
ColliCare Türkiye olarak gerek bolgesel yetkinliğimiz gerekse de dağıtım ağımızın en ücra köşelere ulaşması nedeni ile kendimizi İskandinav Ülkeleri Uzmanları olarak görüyoruz !
UK Uzmanı
UK Uzmanı
Ingiltere’nin tamamında İyi organize edilmiş kapıdan kapıya teslimatlara , hızlı ve sık sefer programlarına, gümrük işlemlerine ve güvenli teslimatlara mı ihtiyacınız var? İngiltere genelinde lojistik uzmanıyız !