No  |  En   Country

Lojistik Yönetimi

Rekabet gücünüzü arttırmak mı istiyorsunuz?


Meydan okumayı seviyoruz ve en doğru lojistik çözümü, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırıyoruz. Size, rekabet gücününüzü arttıran ve maliyet avantajı sağlayan lojistik çözümler sunmak istiyoruz.

İskandinavya Uzmanı

İskandinavya Uzmanı

ColliCare lojistik uzmanları, baltık ülkelerine yapılan taşımacılık operasyonlarınızda problem yaşamamanız için size rehberlik ediyor. Bilgi için tıklayın.

Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız

Nordik Ülkelerinde Lojistik Uzmanıyız

ColliCare Türkiye olarak gerek bolgesel yetkinliğimiz gerekse de dağıtım ağımızın en ücra köşelere ulaşması nedeni ile kendimizi İskandinav Ülkeleri Uzmanları olarak görüyoruz !

UK Uzmanı

UK Uzmanı

Ingiltere’nin tamamında İyi organize edilmiş kapıdan kapıya teslimatlara , hızlı ve sık sefer programlarına, gümrük işlemlerine ve güvenli teslimatlara mı ihtiyacınız var? İngiltere genelinde lojistik uzmanıyız !

Kalite Kontrol Desteği

Kalite Kontrol Desteği

ColliCare profesyonel lojistik ekibiyle ile nakliyat operasyonu yönetiminizi kolaylaştırmak için size yardım ediyor. Detaylı bilgi için almak tıklayın.

Çapraz Sevkiyat

Çapraz Sevkiyat

ColliCare çapraz sevkiyat hizmeti ile müşterilerine çevresel ve parasal yarar sağlıyor. Çapraz sevkiyat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Kuzey Afrika ve Körfez Ülkeleri

Kuzey Afrika ve Körfez Ülkeleri

Uzun yıllara dayanan bolgesel tecrübemiz ve güvenilir acentelerimizle Kuzey Afrika ve Körfez Ülkelerinin kendi arka bahçemiz kadar iyi biliyoruz.

Kontrol Kulesi

Kontrol Kulesi

Bir kontrol kulesi ,departmanlar, ülkeler ve tedarikçiler arasında kesintisiz bir koordinasyondur - fırsatları ve sinerjileri belirler, ürün akışını optimize eder ve maliyetleri azaltmaya yardimci olur.
Collicare Lojistik
Ziya Gökalp Mahhalesi, Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul, Ofis Blok 7E,,
34490 Istanbul
VAT/Org.:
Haber bültenimize üye olun. 
/