ColliCare, daha fazla malı daha çevre dostu ulaşım şekillerine aktarmak için aktif bir şekilde çalışıyor. Son birkaç yıldır karayolu taşımacılığına alternatif olarak hem demiryolu hem de deniz taşımacılığına büyük yatırımlar yaptık. 

Fiyatlandırma ve Rezervasyon-Yeşil

Hemen bir fiyatı teklifi alın yada rezervasyonunuzu alın

Karşılaştırın

Sizin için en uygun nakliye çözümünü ve zamanlamayı kıyaslayalım!.

Daha çevreci bir strateji

Size daha çevreci nakliyat alternatifleri sunmak istiyoruz. Mallarınız için en akıllı ve daha çevreci alternatifleri bulmak için, sizinle birlikte oturup bunları planlamak istiyoruz. 

Demiryolu ve deniz yolunu içeren popüler sabit güzergahlarımız, çevre dostu ulaşım hakkındaki derin bilgimizle birleştiğinde ve bizi seçtiğinizde size güvenlik sağlar. 

Çevre ve iklim değişimlerine uyum sağlamak, tüm dünyadaki müşterilerimizden ve üreticilerimizden aldığımız bir talep haline gelmektedir. Hükümetin en son çevre mesajı, 2030'a doğru öncelikli bir alan olarak çevre dostu deniz taşımacılığına işaret etmektedir. Gelecek nesillerin sürdürülebilir bir üretim ve mal taşıma beklentileri var.

Eğer daha yükseği ve daha yeşili hedefliyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. 

Bağlantılar

 

Deniz Taşımacılığı

Deniz yoluyla mal nakliyatına genellikle yeşil yol denir, özellikle karayolu taşımacılığı ile karşılaştırıldığında. Son birkaç yıldır, özellikle İskandinavya ile kıtanın geri kalanı arasında taşınan  malların önemli bir miktarını karayolundan deniz yoluna aktardık.     

Bir müşteri olarak deniz taşımacılığını sizin için daha cazip hale getirmeyi hedefliyoruz

  • deniz taşımacılığı daha çevre dostudur

  • karayolu taşımacılığına göre transit sürelerinde küçük bir fark vardır

  • paradan tasarruf edilebilir

Green-statements_1.svg