Akıllı, yeşil lojistik hizmetleri ve çözümleriyle rekabet gücünüzü artırmanıza yardımcı oluyoruz. Karayolundan deniz ve demiryoluna daha fazla mal taşıyarak, daha çevre dostu taşıma alternatiflerini kolaylaştırıyoruz. Üstün lojistik uzmanlığı, çevreci odaklanma ve kendini işine adamış insanlar, güçlü yanlarımızdır. Ayrıca size piyasadaki en iyi müşteri hizmetini sunuyoruz.

Biz esnekiz

Esneklik, çevik operasyonların anahtarıdır. Hiçbir müşteri aynı olmadığı için herkese uyacak standart çözümler sunmak istemiyoruz. Herkes için çalışmıyor. Müşterinin ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz ve sizden bize uyum sağlamanızı beklemiyoruz.

Biz bir meydan okuyucuyuz

Bir meydan okuyucu olarak, tetikte olmalıyız ve hedefimiz her zaman müşterilerimizin gelişmesine yardımcı olmaktır. Eksiksiz bir lojistik çözüm oluşturmanıza veya mevcut çözümünüzü kendi avantajınıza olacak şekilde düzene koymanıza ve optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

Kişisel iletişim

Bizimle, müşteri ilişkiniz boyunca size kişisel olarak rehberlik eden bir irtibat kişisine sahip olursunuz. Müşterilerimize tavsiyelerde bulunurken ve rehberlik ederken, tavsiyelerimizi her zaman bilgiye, istatistiklere, pazar eğilimlerine ve değişikliklere dayandırırız.

Olağanüstü müşteri hizmetleri

Bizi aradığınızda, her zaman birisiyle konuşacaksınız. Tuş vuruşları ve makine tarafından okunan mesajlar yığınıyla karşılaşmazsınız. Bununla gurur duyuyoruz. Size mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olmak için sizinle kişisel olarak konuşmak istiyoruz. Amacımız, bizimle iletişime geçtiğinizde çok kısa bir yanıt süresi sağlamaktır.

Taşımacılık sektöründeki değişiklikler 

Dünya sürekli gelişiyor, yani bugünün en iyi çözümü yarının en iyisi olmayabilir. Değişim yeni zorluklar getirir, aynı zamanda fırsatlar da getirir. Bilinen bir zorluk, kuyruklar ve yoğun trafiktir ve size çevre dostu araçlarımızı seçmek veya Avrupa'da demiryolu hizmetlerimizle nakliye yapmak gibi yeşil seçenekler sunuyoruz.

Size bu avantajları sunabiliriz

  • Lojistik planlamanıza daha az zaman harcayacak ve ana işinize daha fazla zaman bırakacaksınız.
  • izleme işlevleri ve raporlama ile "eCare" portalına erişim elde edersiniz
  • esnek ve verimli otomatikleştirilmiş depo operasyonlarına erişim elde edersiniz
  • lojistik zincirinin tüm bölümlerinde uzmanlık bilgisine erişim elde edersiniz
  • ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış esnek bir lojistik çözümü elde edersiniz
  • daha çevre dostu çözümler seçebilmeniz için emisyon hesaplamalarına erişim

Vizyon

Vizyonumuz, yüksek kalite ve esneklik sunan yenilikçi ve entegre lojistik hizmetleri ile müşterilerimizin rekabet gücünü artırmaktır.

 

Yalcin Geceren

Yalcin Geceren

Managing Director Türkiye
 

Yeşil

Karbon Salınımını azaltın

Hızlı

En hızlı çözümler

Standart

Esneklik

Compare solutions

Have us compare our solution so you can see what's best for your product.