ColliCare; deniz taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, hava taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, üçüncü taraf lojistik, dağıtım, e-ticaret için eve teslimat ve depolama hizmetleri kapsamında her tür lojistik hizmetini sunan yenilikçi bir tedarikçidir.

Yalcin Geceren

Yalcin Geceren

Managing Director Türkiye
 

Üreticiden son kullanıcıya kadar mal akışı boyunca toplam çözümlerle rekabet gücünüzü artırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz, başta İskandinavya olmak üzere Avrupa ve Asya'da lojistik hizmetlerine ihtiyaç duyan ithalatçılar, ihracatçılar ve sanayidir.


Çalışanlarımız en önemli gücümüzdür ve lojistik zincirinin her alanında güçlü uzmanlığımızla müşterilerimiz için akıllı çözümler bulma konusunda ustayız.

Merkezimiz Norveç'tedir ve İsveç, Danimarka, Finlandiya, Hollanda, (Almanya,) Litvanya, (Letonya,) (Polonya,) İtalya, Türkiye, Çin ve Hindistan'da kendi ofislerimiz ve dünyanın büyük kısmında acente ağımız bulunmaktadır.
 

İş konsepti

ColliCare, yerel ölçekte varlığı sayesinde üreticilerden son alıcılara kadar yeni, kârlı ve küresel değer zinciri çözümleri geliştirecek ve sunacaktır.

ColliCare; deniz taşımacılığı, navlun sevkiyatı, nakliye ve depolama alanlarında aktif, yaratıcı ve uluslararası bir hizmet sağlayıcı olacaktır. Güçlü bir büyüme ile çalışanlarımız için zorlayıcı bir işyeri olacağız.

Odak noktamızda müşterilerimizle kişisel iletişim ve takip yer alacaktır. Bu doğrultuda, teslimatların ve tanımlanmış ihtiyaçların proaktif olarak takip edilmesi bizim için esas olacaktır.

 

Vizyon

Vizyonumuz, yüksek kalite ve esneklik sunan yenilikçi ve entegre lojistik hizmetleri ile müşterilerimizin rekabet gücünü artırmaktır.


Değerlerimiz

Güven – Her zaman güveniliriz
Saygı –  Daima saygılıyız
Mizah –  İşyerinde eğleniriz 
Akıl – Aklımızı işimizi daha iyi yapmak için kullanırız
 

Mantramız, ihtiyaç analizi, ürün özelleştirmeleri, sürekli kalite güvencesi ve müşteri takibi sayesinde daha iyi bir lojistik ortağı olmaktır.

Bizi biraz sıra dışı bir hizmet şirketi yapan şey müşteriye, yetkinliğe ve etkileşime olan bağlılığımızdır.


ColliCare olarak en büyük gücümüz çalışanlarımızdır. Geniş bir tecrübe ve yetkinliğe sahip çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.


Müşteri hizmetleri: Müşteri hizmetlerindeki uzmanlığımızla, üst düzeyde kişisel hizmet sunarak kendimizi farklılaştırmayı amaçlıyoruz.

 

 

Öncelik seçin