Bir önceki/Geri Banner for England

ColliCare İngiltere'de yeni ofisiyle !

ColliCare, Londra'nın Erith kentinde kendi satış ve operasyon ofisini kurdu. Odaklanılacak hizmetler arasında İskandinavya, Türkiye, Polonya, Baltık ülkeleri, Benelüks ve Asya'ya deniz, hava ve karayolu yoluyla uluslararası taşımacılık yer alacak. Gümrük, depolama ve dağıtım gibi yerel hizmetler portföyde yer alacak.
 

ColliCare, tedarik zincirinde ve daha akıllı lojistik çözümleri sunma konusunda 16 yıllık deneyime sahiptir.

Birleşik Krallık'ta yeni ve mevcut musterilerle ilgilenmek üzere yeni bir ekip kuruldu. Cem Türkdönmez, ColliCare'in İngiltere'deki Genel Müdürü olacak. Türkdönmez uluslararası lojistik alanında geniş deneyime sahiptir ve 2017 yılından bu yana ColliCare'de çalışmaktadır.
 

Cem-Turkdonmez

“İngiltere'de zaten müşterilerimiz ve iş ortaklarımız var ve şimdi bu iş birlikteliklerimizi daha da geliştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ColliCare Grubu içinde büyük bir potansiyel var ve Birleşik Krallık merkezli işletmelerin ilgisini çekecek nakliye ve lojistik hizmetleri sunabileceğimizden eminiz.”

Cem Turkdonmez Managing Director UK
En güçlü bölgelerimiz İskandinav ülkeleri, Hollanda, Baltık ülkeleri ve Türkiye'dir. Çin ve Hindistan'daki departmanlarımız aracılığıyla, İngiltere pazarına yönelik benzersiz, maliyet tasarrufu sağlayan lojistik çözümler de sunabileceğiz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin:

Cem Turkdonmez
Managing Director UK
+44 (0) 7312041012
[email protected]