Finland

Finlandiya'da tecrübeli ve donanımlı personellerimizle  kendi ofislerimizle hizmet vermekteyiz. Avrupa’nın tamamına yakınına deniz , hava , demir ve kara yolu ile tam kapsamlı bir lojistik hizmeti sunmaktayız..

 

Vantaa gibi merkezi konumlarımızla, Finlandiya 'dan kesintisiz ithalat veya ihracat hizmetleri sunmaktayız.

  • Demir yolu 
  • Kara yolu
  • Deniz yolu
  • Hava yolu 
  • Gümrük Hizmetleri 
Finland_map.png

 

Finlandiya Transit Programları

Finlandiya'da ColliCare ofisimiz , başkent Helsinki'ye yakın bir konumda bulunmaktadır. Finlandiya'dan, diğer Kuzey ülkelerine ve Avrupa'nın geri kalanına karayolu veya deniz yoluyla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Grupaj 

Yerel çalışanlarımız İskandinavya  içinde 2.500 kg'a kadar grupaj yüklerini toplar ve teslim eder.

Parsiyel  yükler (LTL)

Sevkiyatlarınızın 2500 kg'dan fazla ağırlığa sahip olması durumunda malzemeler bir terminale gönderilebilmekte veya doğrudan teslim edilebilmektedir. Gerekirse özel alım ve teslimat sağlanabilir, depolama da mümkündür.

Full yükleme (FTL)

İskandinavya genelinde full kamyon yüklemelerinizi  organize edip,yükünüzün müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

İthalat & İhracat Asya 

Hindistan ve Çin'deki yerel ofislerimiz aracılığıyla, Finlandiya'ya ithalat ve ihracat için gerekli  lojistik hizmetlerini  sunmaktayız. Asya'dan gelen sevkiyatlarınızın  taşımacılığını düzenleyebilir,acil yükler için hava yolu opsiyonunu sunabiliriz.

Finlandiya Posta Kodları

Finland.png

Finlandiya navlun fiyatları 

İndikatif navlun teklifimiz için lütfen iletişime geçiniz. 

 
Kübra Savak

Kübra Savak

Pricing & Inside Sales Supervisor