Italy (5)

İtalya'da tecrübeli ve donanımlı personellerimizle  kendi ofislerimizle hizmet vermekteyiz. Avrupa’nın tamamına yakınına deniz , hava , demir ve kara yolu ile tam kapsamlı bir lojistik hizmeti sunmaktayız.

Modena,Parma,Cremona  gibi merkezi konumlarımızla, İtalya 'dan kesintisiz ithalat veya ihracat hizmetleri sunmaktayız.

  • Demir yolu 
  • Kara yolu
  • Deniz yolu
  • Hava yolu 
  • Gümrük Hizmetleri 
Italy Europe map

 

İtalya Transit Programları

Norveç ve İsveç'e haftalık demiryolu tren seferlerimiz mevcuttur ve yakın tarihte tüm Kuzey ülkelerine dağıtım yapılmaya başlanacaktır.

Parma'dan her Cumartesi sabahı  çıkış yapan ve  Fredrikstad şehri dışındaki Rolvsøy'e Pazartesi sabahı varan doğrudan bir hattımız  bulunmaktadır.

İthalat ve ihracat olmak üzere iki yönlü olarak haftalık  Cremona ve Falköping (İsveç) şehirleri arasında doğrudan hattımız  mevcuttur.

İtalya'dan giden ve gelen tüm yüklerinizin özenle işlenmesini ve gönderinize ilişkin gümrük süreçlerinin yönetilmesini de sağlamaktayız.

Groupaj

Yerel çalışanlarımız Nordik grupaj ağı içinde 2.500 kg'a kadar grupaj yüklerini toplar ve teslim eder.

Parsiyel  yükler (LTL)

Sevkiyatlarınızın 2500 kg'dan fazla ağırlığa sahip olması durumunda malzemeler bir terminale gönderilebilmekte veya doğrudan teslim edilebilmektedir. Gerekirse özel alım ve teslimat sağlanabilir, depolama da mümkündür.

Full yükleme (FTL)

İskandinavya genelinde full kamyon yüklemelerinizi  organize edip,yükünüzün müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

Asya İthalat & İhracat 

Hindistan ve Çin'deki yerel ofislerimiz aracılığıyla, İtalya'ya ithalat ve ihracat lojistik hizmetleri sunmaktayız. Deniz taşımacılığı hatlarından bağımsız olarak, Asya'dan yapılan sevkiyatlarınızın organizasyonunu düzenleyebilir,acil yükleriniz için hava yolu alternatifini sunabiliriz.

İtalya posta kodları

Italy.png

İtalya navlun ücretleri 

İndikatif navlun teklifimizi görmek için lütfen iletişime geçin.

 
Yalcin Geceren

Yalcin Geceren

Managing Director Türkiye