Flag_of_Norway

ColliCare merkezi Norveç'te  olup, ülke genelinde son derece profesyonel ve deneyimli lojistik personeliyle birçok noktada temsil edilmektedir. Kendi gümrük departmanımız ,ofislerimiz ,depolarımız ve  şubelerimiz ile kuzeyden güneye  geniş bir dağıtım ağına sahibiz. Deniz, kara, hava ve demir yolu olarak dünya çapında taşıma çözümleri sunmaktayız.

 

Norveç genelindeki çeşitli lokasyonlarımızla  ithalat veya ihracat hizmetleri sunmaktayız.

  • Kara yolu 
  • Demir yolu 
  • Deniz yolu
  • Hava yolu
  • Multi modal
  • Adrese teslimat 
  • Gümrükleme servisi 

 

Norway Europe map

 

Norveç Transit Programlarımız 

Norveç genelinde günlük olarak tüm Kuzey Avrupa ülkelerine karayoluyla ,haftalık  demiryolu ve deniz yolu sabit servislerimiz bulunmaktadır. Kuzey Avrupa'nın tüm ana bölgeleri arasında ise sabit güzergahlarımız mevcuttur.Norveç'ten İtalya'nın Parma şehrine haftalık doğrudan demiryolu güzergahlarımız bulunmaktadır.

Norveç'te  Lojistik Çözümleri 

Norveç içinde  farklı depolama çözümleri, çapraz yükleme, mobilya taşımacılığı, tedarikçi yönetimi, gece taşımaları,projeler , uzak doğu lojistiği ve eve teslimat konularında uzmanlığımız mevcuttur. 

Multimodal taşımacılık

Farklı taşıma modlarının en verimli kombinasyonu ile çözümler sunmaktayız. Tam konteyner yükleri (FCL), konteynerden az yükler (LCL), tam kamyon yükleri (FTL), kamyondan daha az yükler (LTL), kısmi yükler, grupaj ve diğer multimodal türler için en uygun taşıma yöntemlerini  sunmaktayız.

Groupaj

Çalışanlarımız, Nordik grupaj ağı içinde 2.500 kg'a kadar olan kısmi yükleri toplar ve teslimatını sağlar.

Parsiyel yüklemeler (LTL)

2500 kg'dan fazla olan gönderileriniz için, Nordik ülkelerde kamyon yüklerini doğrudan teslimatını yapıyor veya bir terminale teslim ediyoruz. Gerektiğinde özel alım ve teslimat veya  ihtiyaç duyulması halinde depolama imkanı sağlamaktayız. 

 

Full kamyon yüklemeleri (FTL)

Nordik ülkelerdeki tam kamyon yüklerinizi organize edebilir ve  yüklerinizin müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.

Asya İthalat İhracat 

Hindistan ve Çin'deki yerel ofislerimiz aracılığıyla, Norveç'e ithalat ve ihracat genelinde lojistik hizmetleri sunuyoruz. Asya'dan mallarınızın en iyi şekilde taşınmasını sağlayabilir, acil kargolar için hava yolu opsiyonu sunabiliriz.

Norveç Posta Kodu Bölgeleri 

Norway1.png
 

Norveç Navlun Fiyatları 

Norveç'e veya Norveç'ten taşımacılık ne kadar tutar? Bizden indikatif bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

 
Osman Özel

Osman Özel

Ülke Satış Müdürü