1200px-Flag_of_Poland.svg

Polonya'daki ofislerimiz  ve donanımlı  personelimizle, bu bölge içindeki taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlarınızın tamamını  karşılayabilme gücüne sahibiz.

Gdynia gibi merkezi konumlarımızla, Polonya 'dan kesintisiz ithalat veya ihracat hizmetleri sunmaktayız.

  • Demir yolu 
  • Kara yolu
  • Deniz yolu
  • Hava yolu 
  • Gümrük Hizmetleri 

 

Poland on the Europe map

 

Transit süreler 

Karayolu taşımacılığında günlük servislerimiz olup, transit süreleri 2-3 gün arasındadır. Deniz yolunda , her Cuma günü Gdynia'dan Norveç, İngiltere ve Hollanda'ya hareket edilmektedir. Ayrıca, tüm büyük bölgeler arasında sabit güzergâhlarımız bulunmakta olup, Kuzey ülkelerindeki önemli konumlarda kendi ofislerimiz mevcuttur.

Groupaj

Yerel çalışanlarımız Nordik grupaj ağı içinde 2.500 kg'a kadar grupaj yüklerini toplar ve teslim eder.

Parsiyel yükler (LTL)

Sevkiyatlarınızın 2500 kg'dan fazla ağırlığa sahip olması durumunda malzemeler bir terminale gönderilebilmekte veya doğrudan teslim edilebilmektedir. Gerekirse özel alım ve teslimat sağlanabilir, depolama da mümkündür.

Full yüklemeler (FTL)

İskandinavya genelinde full kamyon yüklemelerinizi  organize edip,yükünüzün müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

İthalat & İhracat Asya 

Hindistan ve Çin'deki ofislerimiz aracılığıyla, Polonya'ya ithalat ve ihracat için gerekli lojistik hizmetlerinin tamamını sunmaktayız. Acil yüklemeleriniz için hava kargo opsiyonunu da değerlendirebilirsiniz. 

 

Polonya posta kodları

Poland.png

Polonya navlun fiyatları

Polonya indikatif navlun rakamlarımızı görmek için lütfen iletişime geçiniz. 

 
Osman Özel

Osman Özel

Ülke Satış Müdürü