China

Çin, içinde birçok fırsat barındıran büyük ve heyecan verici bir pazardır. Ancak, Çin ile ticaret yapmak, mesafe, zaman dilimleri, kültürel farklılıklar, yönetmelikler ve dil engelleri nedeniyle zaman zaman zorlayıcı olabilir. Collicare Çin genelinde temsil edilmekte olup müşterilerimize belirtilen durumlar için büyük fayda sağlamaktadır.

Şangay , Şiamen ve Shenzhen gibi merkezi konumlarımızla, Çin'den kesintisiz ithalat veya ihracat hizmetleri sunmaktayız.

  • Deniz yolu
  • Hava yolu 
  • Gümrük hizmetleri 
Postcode_China.png

 

Çin Transit Tarifeleri

Collicare Çin Ofisimiz ,dünyanın her yerine LCL ve FCL deniz yolu sevkiyat organizasyonlarını düzenlemektedir.Aciliyet gerektiren yüklemeler için ise hava yolu opsiyonu sunulmaktadır. ColliCare her sevkiyata en uygun çözümü bulmakta ve malzemelerin güvenle teslimatını sağlamaktdır.

Deneyimli personelimiz ; ilgili pazarı, lojistik çözümlerini  ve olanaklarını bilmekte ve yerel dili kullanarak olası anlaşmazlıkların da önüne geçmektedir.İthalat yapmak isteyen, farklı terminal hizmetlerine ihtiyaç duyan,deniz yoluyla malzeme göndermek isteyen değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Çin'de Lojistik Süreçleri 

Çin'de çapraz yükleme, etiketleme, tarama, seçme ve paketleme, birleştirme ve kısa süreli depolama ile genişletilmiş depolama ve lojistik hizmetleri sunmaktayız. Birçok durumda, malların sevkiyatından önce çapraz yükleme ve etiketleme, müşterimiz için zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır. Önemli lojistik proje süreçlerimiz Çin'deki depolarımızda yürütülmektedir.

Multimodal Taşımacılık 

Her sevkiyatta en uygun navlun çözümünü sunmak için, multimodal taşımacılık düzenlenebilir. Tedarik zincirinizi iyileştirmek için çeşitli taşıma modlarını tek bir çatı altında birleştiriyoruz.

Çin'de gümrük hizmetleri

Gümrük ve vergi düzenlemelerinin zaman alıcı süreçleri genellikle ithalat ve ihracatı zor hale getirir. Tüm gümrük prosedürleri , mal ithalatı ve ihracatı ile belgeleri konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktan  memnuniyet duyarız.

Çin'den özel hizmetler

Çin ve Asya pazarında üretim yerinde kalite kontrolü ve genişletilmiş tedarikçi yönetimi ile uzman hizmetler sunmaktayız. Personelimiz müşterilerimizin temsilcisi olarak tüm yerel hizmetlerde yardım sağlayabilmektedir

Grupaj

Yerel çalışanlarımız Asya grupaj ağı içinde 2.500 kg'a kadar grupaj yüklerini toplar ve teslim eder

Parsiyel Yükleme  (LTL)

Sevkiyatlarınızın 2500 kg'dan fazla ağırlığa sahip olması durumunda malzemeler bir terminale gönderilebilmekte veya doğrudan teslim edilebilmektedir. Gerekirse özel alım ve teslimat sağlanabilir, depolama da mümkündür.

Full Yükleme  (FTL)

Asya genelinde full kamyon yüklemelerinizi  organize edip,yükünüzün müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

 

Çin posta kodları dağılımı

Postcode_China_w_numbers.png

 

Çin'den// Çin'e  navlun ücretleri nedir?

İndikatif bir fiyat teklifi için ColliCare Lojistik'e başvurun.

 
Knut Sollund

Knut Sollund

CEO – Chief Executive Officer