Flag Norway Sweden (5) Flag Denmark Finland

Kuzey bölgelerindeki bilgi ve tecrübemiz sebebi ile kendimizi Kuzey Uzmanları olarak adlandırmaktayız. Finlandiya, İsveç, Danimarka ve Norveç'te kendi departmanlarımız ve yerel personelimizle, bu bölgeler içindeki taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlarınızın tamamını  karşılayabilme gücüne sahibiz.

Sunulan  Hizmetler

  • Kuzey ülkeleri arasında günlük seferler
  • Tüm Kuzey ülkelerinde dağıtım
  • Biyogaz veya biyodizel ile çalışan çevre dostu taşıma
  • Tüm gönderilerin çevrimiçi izlenmesi
  • Gümrük hizmetleri
  • Profesyonel ve kişisel müşteri hizmetleri
  • Esnek çözümler
Map transport and freight in the Nordic countries

Ertesi Gün Teslim Alma

Malzemelerinizin rezervasyondan hemen  sonra  alımını gerçekleştirmekteyiz. Tüm Kuzey ülkeleri için sabit transit sürelerimzin olması sebebiyle malzemelerinizin ne zaman teslim edileceğini net bir şekilde  bilirsiniz. Tüm önemli bölgeler arasında sabit güzergahlarımız ve Kuzey ülkelerinin önemli konumlarında kendi departmanlarımız bulunmaktadır.

Kuzey Avrupa Ekipmanlarımız

Kuzey Avrupa’da ihtiyaçlarınıza uygun tüm ekipmanları sağlamaktayız. Filomuzun çoğunluğu Biyogaz veya HVO ile çalışmaktadır. Finlandiya, İsveç, Danimarka ve Norveç arasında yüksek frekanslı taşımacılık ve kişisel hizmet sunmaktayız, ayrıca İskandinav ülkeleri dahil. günlük çıkışlarımızla gümrük  ve teslimat işlemlerini güvenle çözmekteyiz.

Grupaj

Yerel çalışanlarımız Kuzey ülkeleri  içinde 2.500 kg'a kadar grupaj yüklerini toplar ve teslim eder.
 

Parsiyel  yükler (LTL)

 
Sevkiyatlarınızın 2500 kg'dan fazla ağırlığa sahip olması durumunda malzemeler bir terminale gönderilebilmekte veya doğrudan teslim edilebilmektedir. Gerekirse özel alım ve teslimat sağlanabilir, depolama da mümkündür.
 

Full yükleme (FTL)

Kuzey genelinde full kamyon yüklemelerinizi  organize edip,yükünüzün müşterinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

 
Per Zachrisson

Per Zachrisson

Chief Development Officer Rail