Yeni AB veri koruma düzenlemesi, Mayıs 2018’den itibaren yürürlüğe girecektir. Düzenleme, işletmelerin kişisel verileri rızaya dayalı olarak mümkün olan en geniş ölçüde işlemelerini zorunlu kılar.
Cenk Herdem

Cenk Herdem

Country Operations Manager

Müşterilerimize ve iş bağlantılarımıza, ilgili bilgileri göndermeyi taahhüt ederiz. Bunu yapabilmek için şirketinizin adının ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra, iletişim bilgilerinizin yani ad, unvan, e-posta adresi ve telefon numarası gibi bilgilerinin veritabanımızda saklanması elverişlidir. 

Posta listemize dahil olmak ve aşağıdaki konulardan bir veya daha fazlasıyla ilgili bülten ve diğer postaları almak için

  • pazarlama iletişimleri

  • hizmetlerimiz hakkında bilgi

  • satış faaliyetleri

  • etkinlikler

  • anketler

  • bize gönderilen formlara cevaplar

  • boş pozisyonlarla ilgili bilgiler

  • Biz ve bir müşteri arasındaki ilişkisiyle bağlantılı tüm diğer iletişimler

     -> o zaman sizin onayınıza ihtiyacımız var

Bu e-postaya “Evet” cevabını vererek ya da aşağıdaki formu tamamlayarak, ColliCare Group’nin postalama amaçlı olarak kişisel bilgilerinizi kullanabileceğini onaylamış olursunuz – böylece bizden bilgi almaya devam edebileceksiniz.

Onayınızı almamış olmamanız durumunda 25 Mayıs 2018’den sonra artık bizden bülten almayacaksınız.
 

ColliCare Group, gizliliğinizin korunmasını ciddiye alır ve kişisel verilerinizi güvenli ve uygun bir şekilde ele alır.

Müşteri Hizmetleri +90 212 809 1313

...E-posta gönderin Şirkete E-Posta

 
Veri Denetleyici

ColliCare Group, ColliCare Group veritabanlarında saklanan kişisel verilerinizin sorumlu denetleyicisi ve yöneticisidir.

Bilgiler ne için kullanılır?

Müşterilerimize ve bağlantılarımıza iyi ve ilgili bilgileri göndermeyi taahhüt ederiz. Bunu yapmak için iletişim bilgilerinizi veritabanımızda tutmak elverişlidir.

Kişisel veriler başkalarıyla paylaşılıyor mu?

Hayır, kişisel verilerinizi harici üçüncü taraflar ile paylaşmayız.

Kişisel veriniz sadece ColliCare Logistics AS tarafından kullanılır ve harici taraflarla paylaşılmaz ya da onlara devredilmez.

Haklarınız

Onay vermek gönüllüdür. İstenen zamanda onayınızı geri çekme ve verilerinize erişme hakkına sahipsiniz. Ayrıca kişisel verilerinizi düzelttirme ya da sildirme hakkına da sahipsiniz.

Kişisel veriler ne kadar süre saklanır?

Kişisel verileriniz, bilgi hizmetimize bağlı kalmak istediğiniz sürece, yani onayınız aktif olduğu sürece saklanır.

Bu sayfadan ya da aşağıdaki adrese e-posta göndererek onayınızı aktif olarak devre dışı bırakabilir veya geri çekebilirsiniz: [email protected]